fbpx
s
м. Запоріжжя, пр-т Соборний, 94
пн-пт8.00 - 19.00 сб9.00 - 17.00
Свіжі рішення
для Вашого здоров’я

З першого дня відкриття команда медичного центру «FreshMed»
прагне створити для вас найкращий медичний сервіс у місті Запоріжжя.

Slider

Найбільше щастя в житті — це почуватися вільною та самостійною людиною. Вимовіть це слово вголос та подумайте — САМО — СТІЙ— НА людина. Та, яка стоїть, яка може прямувати куди завгодно та рухатися вільно. Але, іноді люди починають страждати від скованості рухів через різні причини: вроджені вади, захворювання, вікові зміни, травми. Фахівці, які повертають радість руху,  — це лікарі ортопеди-травматологи.

Дізнатися більше про прайс на послуги лікаря-ортопеда-травматолога в Запоріжжі можна тут.

Наші спеціалісти: лікар ортопед-травматолог І категорії з досвідом роботи 22 роки та вищої категорії з досвідом 30 років — завжди вам раді! І не важливо, що стало причиною звернення: травма, захворювання набуте чи вродженого характеру — приходьте, виявимо причину та допоможемо. Вас проконсультують, спрямують на необхідне дообстеження та підберуть адекватну програму відновлення активності разом із нашим фізіотерапевтами. Нагадуємо, що в медичному центрі «FreshMed» ми створили один з кращих в місті фізіотерапевтичних комплексів.

Ортопед-травматолог медичного центру допоможе при:

 • розтягненні зв’язок;
 • запаленні опорно-рухового апарату;
 • захворюваннях суглобів;
 • обмеженості рухливості або нестійкості суглоба;
 • хрускоті в суглобах при русі;
 • міжреберній невралгії;
 • порушенні симетрії тіла;
 • онімінні кінцівок;
 • деформації кістково-суглобової системи: «п’яткова шпора», сколіоз, плоскостопість;

Записатися на прийом до лікаря-ортопеда-травматолога в Запоріжжі в клініці «FreshMed»

Записатися на прийом до лікаря-ортопеда-травматолога в Запоріжжі в клініці «FreshMed»

Лікар-ортопед-травматолог приймає в медичному центрі «FreshMed».
Бажаєш зробити запис онлайн до лікаря-ортопеда-травматолога в Запоріжжі?

Медичний центр «FreshMed» в Запораіжжі пропонує:

 • професійну консультацію;
 • блокаду при болях в суглобах та зв’язках;
 • діагностичну пункцію;
 • доповнення консервативного лікування фізіотерапевтичними методами: лазеротерапією, ударно-хвильовою терапією, магнітотерапією, електролікуванням та ультразвуком;
 • PRP-терапію — це суперпроцедура, за допомогою якої здійснюється лікування суглобів, зв’язок, сухожиль, кісток власною плазмою крові (аутоплазмою), збагаченою тромбоцитами. Це одна з найсучасніших і найефективніших методик лікування остеоартрозу — найпоширенішого захворювання суглобів серед людей старшого віку;

Поради від наших ортопедів. Чи знали ви?

При народженні скелет людини містить близько 270 кісток; до досягнення дорослого віку кількість кісток зменшується приблизно до 206 за рахунок зрощення ряду дрібних кісток. Однак, в цілому, кількість залежить від анатомічних особливостей, наприклад, в окремих людей наявна більша, ніж звичайно, кількість ребер чи хребців. Маса скелета, в середньому, становить близько 20 % від загальної маси тіла.

  Запис до лікаря онлайн у м. Запоріжжя, пр-т Соборний, 94
  Поля, відмічені зірочкою, обов’язкові для заповнення

  Введіть номер телефону, ми зв’яжемося з Вами найближчим часом!

  Приватна Ортопедія-травматологія

  Тією чи іншою мірою, але з проблемами, пов’язаними з опорно-руховим апаратом, стикається практично кожен із нас. І це стосується не лише людей у ​​віці, у яких можливі прояви деформуючого артрозу великих суглобів та втрата еластичності кісткових тканин, а також можливі скарги на болючі відчуття в області спини. Але навіть і в молодшому віці завжди є ризик отримати будь-яку травму – чи то спортивна травма, чи побутова. Тому послуги травматолога актуальні в будь-якому віці.

  Травматологія і ортопедія – це два дуже тісно пов’язаних напрями в медицині, головними завданнями яких є діагностика, успішне лікування, а також профілактика проблем, пов’язаних з опорно-руховим апаратом. І якщо з одного боку черпаються знання про те, як влаштована опорно-рухова система людини, то з іншого застосовуються новітні винаходи для діагностики, лікування, протезування та інших технологічних втручань для покращення показників здоров’я людини.

  Травматологія Запоріжжя послуги

  Не тільки лікар ортопед, а й травматолог мають на меті лікування та допомогу при порушеннях роботи опорно-рухового апарату, а також для необхідної корекції органів руху, наприклад, при переломах, вивихах, розтягненнях та ін. Незважаючи на той факт, що часто багато проблем викликані фізичними втручаннями, все ж таки не рідше зустрічаються і захворювання опорно-рухового апарату, які спровоковані іншими захворюваннями і вже є наслідком тих хвороб. Саме з цієї причини досить багато проблем можна вирішити виключно шляхом оперативного втручання. Але не варто переживати, адже хороший ортопед, який знає свою справу, вдається до радикальних методів виключно в крайніх випадках.

  Завдяки новітнім дослідженням, пов’язаним з ортопедією, приватний лікар травматолог нашого медичного центру «Флеш Мед» здатний допомогти з багатьма проблемами органів руху людини. Під час своєї роботи він застосовує:

  Дуже часто багато з цих методик використовується в комплексі для більш ефективного лікування. Говорячи про хірургічне втручання, його застосовують виключно в крайньому випадку, якщо більше нічого не допомагає.

  Травматологія (Запоріжжя): симптоми порушень опорно-рухового апарату

  Важливо розуміти, що показань для відвідування кабінету лікаря-травматолога може бути багато, і всі вони різні. При цьому багато симптомів, які може відчувати постраждалий, настільки нечіткі і розпливчасті, що часто залишаються без належної уваги. Але не варто забувати, що в цей час можлива хвороба починає охоплювати нові ділянки ділянки здорових тканин, вражаючи їх. Тому, якщо у вас присутні такі симптоми, не варто їх ігнорувати, а негайно вирушайте до лікаря:

  Крім того, є низка пацієнтів, які потребують регулярного відвідування кабінету лікаря-травматолога. Так, якщо у вас присутній артроз, ревматоїдний артрит, остеохондроз або був перелом будь-якого суглоба, травма хребта, не варто відкладати похід до лікаря на потім. Не ігноруйте своє тіло.

  Ортопедія-травматологія (Олександрівський район, Запоріжжя) від медичного центру «Флеш Мед»

  Звичайно, багато проблем опорно-рухового апарату не лише позбавляють нас мобільності, а й можуть викликати болючі відчуття. Не варто нехтувати походом до лікаря. Кваліфіковані спеціалісти клініки «Флеш Мед» допоможуть у вирішенні будь-якої проблеми. А якщо у вас з’явилися такі симптоми, як припухлість, почервоніння, порушення рухливості або навіть сильний біль, вам слід негайно звернутися за допомогою до фахівців.

  Записатися до ортопеда-травматолога медичного центру «Флеш Мед» можна на даній сторінці сайту або за телефоном. Ваше здоров’я для нас на першому місці. Не відкладайте на завтра те, що можна зробити вже сьогодні, щоб не погіршити проблему. Фахівці нашої клініки здатні прийти на допомогу з будь-якої медичної проблеми.