fbpx
s
м. Запоріжжя, пр-т Соборний, 94
пн-пт8.00 - 19.00 сб9.00 - 17.00
Свіжі рішення
для Вашого здоров’я

З першого дня відкриття команда медичного центру «FreshMed»
прагне створити для вас найкращий медичний сервіс у місті Запоріжжя.

Slider

Неврологічні порушення — це хвороби центральної та периферійної нервової системи, іншими словами, хвороби головного мозку, спинного мозку, черепних нервів, периферичних нервів, нервових корінців, вегетативної нервової системи, нервово-м’язових вузлів.

Дізнатися більше про прайс на послуги лікаря-невролога в Запоріжжі можна тут.

Основними скаргами пацієнтів, що звертаються до невролога, є больові синдроми різної етіології та локалізації: головний біль, болі в шийному, грудному відділі хребта, нижньої частини спини, а також оніміння пальців рук, слабкість, запаморочення, хиткість при ходьбі, знижений настрій, тривожність, зниження працездатності, пам’яті, уваги, порушення сну.

Іноді неврологічні пацієнти страждають від обмеження рухливості або потребують реабілітації, з цим ми теж допоможемо вам, бо медичний центр «FreshMed» в Запоріжжі пропонує сучасні, ефективні та комфортні фізіотерапевтичні процедури на європейському обладнанні, які призначить невролог як додаток до медикаментозного лікування. Також до ваших послуг різноманітні види лікувального масажу.

Для первинного прийому пацієнта відведено достатній час для докладного опитування, огляду, призначення необхідних методів діагностики, підбору курсу терапії.

Проблеми з нервовою системою можуть викликати психологічну нестабільність: негативне світосприйняття, тривожність, неможливості протистояти стресу, неприємним ситуаціям в житті та негативний настрій. Тому іноді лікар-невролог вирішує не лише проблеми нервової системи, а й, завдяки стабілізації фізіології, психологічні проблеми.

Записатися на прийом до лікаря-невролога в Запоріжжі в клініці «FreshMed»

Записатися на прийом до лікаря-невролога в Запоріжжі в клініці «FreshMed»

Отже, невролог лікує розлади, які вражають мозок, спинний мозок та нерви:

 • цереброваскулярні захворювання (наприклад, інсульт);
 • демієлінізуючі захворювання центральної нервової системи, такі як розсіяний склероз;
 • головні болі: мігрені та болі напруги;
 • інфекції мозку та периферичної нервової системи;
 • нейродегенеративні розлади, такі як хвороба Альцгеймера, хвороба Паркінсона та аміотрофічний латеральний склероз (хвороба Лу Геріга);
 • судомні розлади, такі як епілепсія;
 • захворювання спинного мозку;
 • розлади мовлення;
 • неврити, невралгії, радикуліти;
 • лікування постінсультних та постінфарктних ускладнень;
 • генеративні дистонії: панічні атаки, тривожний синдром тощо.;

Відчуваєте один з перелічених симптомів, зверніться до невролога:

 • нестерпний головний біль (це — може бути симптомом багатьох хвороб — від мозкової інфекції до болю мігрені);
 • зниження м’язової сили одного або декількох м’язів;
 • локальна втрата чутливості в руках або ногах;
 • порушення або втрата мовлення;
 • пронизливий біль в обличчі, який з’являється раптово від найменшого дотику або при пережовуванні їжі чи розмові;
 • поколювання, печіння, біль в різних частинах тіла, особливо руках та ногах;
 • розмитість контурів предметів;
 • непритомність або запаморочення без зрозумілої причини, сплутаність свідомості, складності в підборі слів, проблеми з пам’яттю;
 • якщо ви відчуваєте проблеми із відчуттями (дотик, зір, смак, запах).;
Лікар-кардіолог приймає в медичному центрі «FreshMed».
Бажаєш зробити запис онлайн до лікаря-невролога в Запоріжжі?

Чи знали ви?

На ранньому етапі вагітності нейрони плода розвиваються з шаленою швидкістю — 250 000 одиниць за хвилину.

Головний мозок на 60% складається з жиру, це «найжирніша» частина людського тіла.

Записуйтесь на прийом, не відкладайте здоров’я на потім. Медичний центр «FreshMed» в Запоріжжі — свіжі рішення для вашого здоров’я!

  Запис до лікаря онлайн у м. Запоріжжя, пр-т Соборний, 94
  Поля, відмічені зірочкою, обов’язкові для заповнення

  Введіть номер телефону, ми зв’яжемося з Вами найближчим часом!

  Приватна неврологія

  Неврологія є особливим розділом медицини, який вивчає нервову систему людини. Це стосується не лише її будови, функцій, які вона виконує, а й патологічні прояви, а також методики їхнього лікування. Всі ми живемо в сучасному світі, де неврологічні розлади займають одну з провідних позицій. При цьому хвороби, пов’язані з нервовою системою, можуть розвинутись абсолютно в будь-якому віці. А буває, що вони виникають вже при народженні. Якщо ви маєте проблеми з нервовою системою, записатися на огляд до Невролога можна на даному сайті медичного центру «Фреш Мед».

  Якщо початок хвороби може протікати практично непомітно, то з віком її негативний вплив активно посилюється. А якщо додати неправильний спосіб життя, вплив на нього несприятливих факторів, стресів, перевтоми або навіть травм, то ризики захворювань збільшуються. Щоб не допустити подібної ситуації, приватна неврологія «Фреш Мед» пропонує допомогу кваліфікованих фахівців. Кожен лікар невролог нашої клініки володіє усіма необхідними знаннями та практичними навичками, щоб максимально допомогти всім пацієнтам в їх непростій ситуації.

  Симптоми проблем із нервовою системою

  Найважливішою особливістю неврології є той факт, що нервові закінчення пронизують все наше тіло вздовж та впоперек. Тому і порушення функцій або навіть больові синдроми можуть статися абсолютно будь-де. Однак, є деякі скарги пацієнтів, типові для більшості захворювань, з якими може допомогти вирішити добрий невролог. Серед них:

  Проте дуже часто невролог (Запоріжжя) може зареєструвати й інші, дуже нетипові симптоми. До таких відносяться болі в ділянці серця або в шлунку, суглобах, нудота, блювання і навіть діарея. Може також виникати напружене дихання. Всі ці проблеми виникають на нервовому ґрунті, і з ними негайно варто розпочати боротися. Адже це можуть бути лише квіточки. Центр Неврології в Запоріжжі «Фреш Мед» допоможе вам впоратися з недугою та повернути до нормального активного життя, повної впевненості у собі та завтрашньому дні.

  Хвороби нервової системи

  Звичайно, важливо розуміти, що проблем та хвороб, пов’язаних з неврологією, на сьогоднішній день існує дуже багато. Насамперед це проблеми центральної та периферійної нервової системи. Але є також проблеми, пов’язані з головним або кістковим мозком. Вони також вимагають пильної уваги та подальшого лікування, з яким вам неодмінно допоможе приватна неврологія «Фреш Мед».

  Крім того, варто виділяти серед усіх хвороб нервової системи ті, що стосуються суто неврологічних проблем, а також ті, які відносяться до прикордонних областей психології, наприклад депресія або епілепсія. Що б із вами не трапилося, важливо негайно звернутися до лікаря. Він надасть кваліфіковану допомогу та допоможе впоратися з такими захворюваннями, як:

  Звичайно, це дуже маленький список усіх тих захворювань, з якими здатний упоратися кваліфікований лікар-невролог у нашому центрі. Звичайно, з хворою людиною може відбуватися все, що завгодно. Але недаремно кажуть, що всі (або принаймні більшість) наші хвороби від нервів.

  Неврологія у Запоріжжі: послуги лікаря-невролога

  Якщо ви відчуваєте будь-які неприємні відчуття і не можете самостійно визначити причину, невролог (Олександрівський район, Запоріжжя) клініки «Фреш Мед» прийме вас, допоможе встановити причину недуги та максимально ефективно усунути не лише прояви, але й саме захворювання.

  Лікування неврології є тривалим процесом, адже багато захворювань можуть з часом переростати в хронічні, а іноді й зовсім мають місце ремісії. Різні хвороби вимагають, також, різних умов відновлення і лікування. Тому не варто затягувати з допомогою спеціаліста. Фахівці «Фреш Мед» точно знають, як допомогти саме у вашому випадку. До кожного пацієнта надається індивідуальний підхід. Запис до лікаря-неврологи здійснюється за телефоном або на сайті.