fbpx
s
м. Запоріжжя, пр-т Соборний, 94
пн-пт8.00 - 19.00 сб9.00 - 17.00
Свіжі рішення
для Вашого здоров’я

З першого дня відкриття команда медичного центру «FreshMed»
прагне створити для вас найкращий медичний сервіс у місті Запоріжжя.

Slider

Серце людини — це центральна помпа серцево-судинної системи, який б’ється декілька мільярдів разів протягом нашого життя.

Дізнатися більше про прайс на послуги лікаря-кардіолога в Запоріжжі можна тут.

Напружений ритм життя, стреси, погані звички, малорухомий спосіб життя — це фактори, які провокують розвиток серцево-судинних захворювань (ССЗ). Також серед факторів ризику: спадковість, ожиріння, підвищений тиск.

За даними Всесвітньої організації захисту здоров’я, щорічно у світі стається 17,5 млн смертей через кардіологічні захворювання. Їх ще іноді називають «чумою 21 століття».

Найефективніший спосіб боротьби із захворюваннями — це своєчасна діагностика і профілактика. Саме вони дозволяють різко знизити ризик розвитку ССЗ, попередити 80% передчасних інфарктів та збільшити тривалість життя людини на 10-15 років.

Будьте уважні до свого самопочуття! Якщо у вас з’явилися наступні симптоми, потрібно відвідати лікаря-кардіолога:

 • біль у грудній клітині;
 • нестабільність артеріального тиску;
 • поява задишки (у спокійному стані чи після незначного фізичного навантаження);
 • біль у ділянці серця;
 • погіршення стану за наявності захворювань серцево-судинної системи;
 • прискорене серцебиття або занадто рідкий пульс.

Бажаєш записатися на прийом до лікаря-кардіолога в Запоріжжі в клініці «FreshMed»?

Бажаєш записатися на прийом до лікаря-кардіолога в Запоріжжі в клініці «FreshMed»?

Не зволікайте, звертайтесь до лікарів-кардіологів медичного центру «FreshMed» — фахівців з багаторічним досвідом, які мають вищу кваліфікацію. На базі медичного центру проводиться:

 • раннє виявлення ССЗ;
 • лікування та обов’язкове медичне спостереження за пацієнтами, у яких вже є ССЗ;
 • виявлення та діагностика супутніх захворювань;

У медичному центрі «FreshMed» в Запоріжжі доступна точна діагностика:

 • електрокардіографія — найлегший спосіб оцінки стану здоров’я Вашого серця;
 • УЗД серця чи ехокардіографія — ультразвукове дослідження морфологічних та функціональних змін серця та клапанного апарату;
 • добове моніторування ЕКГ (холтерівське);
 • УЗ-діагностика судинних захворювань (дуплексне сканування);
 • біоімпедансна діагностика для оцінки метаболічного віку та співвідношення жирової, кісткової, м’язової тканин та води;
 • лабораторна діагностика (кардіомаркери, ліпіди, показники коагуляції тощо);

Нашими лікарям-кардіологом застосовуються:

 • перевірені методи та лікарські препарати;
 • широкий спектр фізіотерапевтичних процедур (електро-магніто-лазеротерапія, ударно-хвильова терапія, пресотерапія);
Лікар-кардіолог приймає в медичному центрі «FreshMed».
Бажаєш зробити запис онлайн до лікаря-кардіолога в Запоріжжі?

Хвороби серця потребують регулярного та всебічного контролю, тому не відкладайте візит до лікаря. Кардіолог не лише призначить необхідні препарати, але і дасть корисні рекомендації щодо способу життя.

Цікавинка зі сфери кардіології. Чи знали ви?

Розбите серце — це не лише метафора. Існує синдром розбитого серця, який може мати симптоми, подібні до серцевого нападу. Різниця полягає в тому, що серцевий напад викликаний серцевими захворюваннями, а синдром розбитого серця — припливом гормонів стресу від емоційно або фізіологічно стресової події. Смерть від цього синдрому можлива, але вкрай рідка. Бажаємо Вам, щоб ваші серця ніколи не були розбитими ні в прямому, ні в переносному сенсі слова, а про інше подбає «FRESHMED». Довірте своє серце нам!

  Запис до лікаря онлайн у м. Запоріжжя, пр-т Соборний, 94
  Поля, відмічені зірочкою, обов’язкові для заповнення

  Введіть номер телефону, ми зв’яжемося з Вами найближчим часом!

  Приватна кардіологія

  Серце – одне з найважливіших органів людського організму. І від того, наскільки справно воно функціонує, часто залежить стан багатьох інших органів. Саме це і є першочерговою причиною, щоб кожен із нас періодично відвідував медичний заклад та отримував огляд й усі необхідні послуги лікаря-кардіолога.

  Хоч як прикро, але дуже частою причиною смерті по всьому світу, і зокрема в Україні, є захворювання серцево-судинної системи. Саме це і дає право вважати, що рання діагностика, заходи щодо профілактики подібних захворювань відіграють важливу роль для здоров’я наших пацієнтів. Приватна кардіологія від медичного центру «Фреш Мед» пропонує весь перелік послуг з діагностики та лікування захворювань серцево-судинної системи.

  Що являє собою кардіологія?

  Кардіологія – це медична дисципліна, головним напрямом якої є серце, кровоносні судини, і навіть можливі захворювання, що пов’язані з цими найважливішими людськими органами. Сам лікар кардіолог – це висококваліфікований фахівець, який вміло бореться з даними захворюваннями і усуває їх можливі прояви. Кардіолог (Запоріжжя) допомагає розібратися у симптоматиці різних хвороб серця та судин, ставить грамотний діагноз і, за необхідності, розробляє схему лікування для пацієнтів. Щоб діагноз був максимально правильним, хороший кардіолог неодмінно проведе не тільки консультацію хворого, але й деякі аналізи, котрі зможуть розкрити повну і чітку картину.

  Кардіолог у Запоріжжі: найбільш поширені аналізи та обстеження у кардіології

  Серед найчастіших обстежень, що призначаються фахівцями у галузі кардіології, слід виділити такі:

  Центр кардіології у Запоріжжі «Флеш Мед»: основні захворювання, з якими ми ефективно справляємось

  Приватний кардіолог, на відміну від багатьох державних, на жаль, має не лише великі можливості в галузі обстеження пацієнтів, а й добрий багаж знань. Тим більше, що існує безліч різних захворювань, з якими зможе впоратися лише професіонал своєї справи (Кардіолог, Олександрівський район, Запоріжжя). Серед них:

  Крім того, зустрічаються різні патології клапанів серця, коли вони не справляються з необхідними функціями та вимагають негайного лікарського втручання. А інфаркт міокарда та атеросклероз, аневризма і зовсім не обійдуться без оперативної допомоги.

  Якщо вам необхідно зробити запис до лікаря-кардіолога, медичний центр “Флеш Мед” неодмінно допоможе вам у цьому. Наші фахівці мають усі необхідні знання та досвід в обстеженні та лікуванні хвороб, пов’язаних з кардіологією. Записатися до кардіолога нашої клініки можна через сайт або за телефоном. Ми завжди раді надати медичну допомогу всім, хто її потребує.